זוג תיבות מעץ

זוג תיבות מעץ טבעי בגימור מושלם ובשני גדלים לבחירה

באיכות וגימור פשוט מעולים – זוג תיבות מעץ טבעי לאחסון ועיצוב דקורטיבי. לתיבות מכסה תואם המחובר עם ציר וידיות ברזל מעוצבות. מתאימות לאחסון של אביזרים, צעצועים, אוספים, וגם בתור שידות לצד המיטה בחדר השינה. תוספת עיצובית מקסימה וטבעית, עכשיו במלאי עם שירות משלוחים ארצי מהיר לבית הלקוח. למחפשים פתרונות אחסון מדליקים – צפו בקטלוג עשיר של ארונות וספריות מדפים מעץ

מ: 990 

הוסף לווישליסט

תיבות עם מכסה - תוספת מושלמת לעיצוב ואחסון בבית 

עכשיו בשני גדלים לבחירה, תיבות עץ מהודרות בגימור משובח ואיכות מעולה. מתאימים מאוד לאחסון מעוצב, כלומר כתוספת בחלל המגורים או בחדרי הבית לאחסנה של צעצועים, ניירת, חפצים קטנים ואפילו נעלים. מיוצרים מעובדים בגימור מעולה, עכשיו במלאי, ניתן לראות בגלריה או עם שירות משלוחים ארצי מהיר עד בית הלקוח.

יש לכם שאלות על התיבות?

אל תפספסו את אחד מהרהיטים היפים שלנו, דברו איתנו בשעות הפעילות, בקשו את אריק או אלון או תשאירו פרטים ונחזור ביום למחרת..

וכמה דברים נוספים לגבי תיבות עץ

א. התיבות, כמו כל הרהיטים מהעץ הטבעי עוברים תהליך עישון נגד מזיקים וחרקים, זהו טיפול חד פעמי התקף לתמיד, אז הסירו דאגה מלבכם.

ב. הרהיטים שלנו מיוצרים כיחידה אחת, כלומר ללא הברגות או הרכבות אלא כרהיטים איכותיים שלא יחרקו או יתנדנדו עם הזמן.

ג. תיבות עץ מתאים מאוד כתוספת עיצובית גם בחללי מגורים וסלונים בסגנון מודרני ויוצרים איזון מושלם בין חומרי גלם תעשייתיים וקרים לבין תחושת חמימות נעימה של חומר גלם טבעי.

זוג תיבות וארגזים מעץ
תיבות מעץ טבעי עם מכסה
מידה

, ,

אפשרות משלוח

,

מוצרים משודרגים