חוזר בקרוב

ארון דקורטיבי

 

ארון דקורטיבי לתצוגה עם מדפים מתכווננים – תוספת עיצובית מדהימה לחלל המגורים

ארון דקורטיבי עם מדפים גדולים במיוחד מעץ מלא. הארון מעוצב בסגנון תעשייתי הכולל בסיס מהודר של ברזל יצוק ומדפים שניתן לכוון לפי הצורך. רהיט מיוחד ודומיננטי המתאים כארון תצוגה לפריטים מעוצבים ואוספים או ארון לספרים גדולים. להשיג עם שירות משלוחים ארצי לבית הלקוח כמובן עם אחריות מלאה. ניתן להתרשם בגלריה, מהדורה מוגבלת, מומלץ לוודא זמינות במלאי. למעוניינים בפתרונות אחסון נוספים, כדאי לצפות גם בקטגוריה עשירה ומעודכנת של ארונות ויטרינה.

מ: 6,990 

הוסף לווישליסט

ספריית מדפים מתכווננת - שילוב מקסים בין עץ טבעי וברזל תעשייתי

למחפשים ארונות וספריות מיוחדות, מוזמנים להכיר את אחד מהרהיטים המיוחדים שלנו, שילוב של שני חומרי גלם מנוגדים לחלוטין, היוצרים התאמה מושלמת. בזכות מדפים מתכווננים לפי מידת הצורך, הארון הוא תוספת מושלמת לקירות קטנים וגדולים בבתים, חללי מגורים גדולים אבל גם כאלמנט חם בחללי עבודה, משרדים וכדומה. עכשיו בגלריה או עם משלוח ארצי מהיר לבית הלקוח.

מוזמנים להכיר את אחד הרהיטים המיוחדים שלנו...

ארון שימושי ונוח במיוחד, עם שטח אחסון ותצוגה גדולים בצורה יוצאת דופן בעל מראה חם ויוקרתי. מתאים לספרים, פריטי עיצוב מיוחדים, בקבוקי שתיה או אוספים שונים. מלאי מוגבל במיוחד, עכשיו בגלריה, כמובן עם שלוש שנות אחריות מלאה של טוינה. למחפשים פתרונות אחסון הכוללים דלתות זכוכית, מוזמנים לצפות בקטלוג עשיר ומעודכן של ארונות ויטרינה.

לשאלות ומידע נוסף על ארון מדפים דקורטיבי

אל תפספסו את אחד המוצרים הנהדרים שלנו, טלפנו בשעות הפעילות או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם, צוות טוינה כאן לשירותכם ונשמח לסייע במידע נוסף על ארונות או ספריות מדפים.

מידה

אפשרות משלוח

,

מוצרים משודרגים